Eesti Mesinike Liidu juhatus kutsub kokku Eesti Mesinike Liidu üldkoosoleku 02. aprillil 2022 algusega kl 10.30 Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskoolis.
Osalejate registreerimine algab kell 10.00.
Osalemissoovist palun kindlasti teada anda alloleva vormi abil, nii saame arvestada toitlustusega, lisaks on koosolekujärgsel loengul osalemine võimalik vaid eelregistreerimise alusel.
 
Päevakava:

 • Juhatuse tegevusaruande ja EML majandusaasta aruande 2021 esitamine, revisjonikomisjoni arvamuse ärakuulamine ja osavõtjate arutelu, EML majandusaasta aruande 2021 kinnitamine.
 • Uue juhatuse liikmekandidaatide tutvustamine ja EML juhatuse valimine.
 • Revisjonikomisjoni valimine.
 • Kohapeal algatatud teemade arutelu.
 • Lõunasöök.
 • Valmar Lutsari loeng mesilasemade kasvatamisest.
 •  
  Käesoleval aastal tuleb vastavalt EMLi põhikirjale valida uus juhatus järgnevaks kolmeks aastaks. Uue juhatuse liikmekandidaatidega saab tutvuda alates 28 märtsist, mis on ka viimane kandidaatide ülesseadmise päev, EMLi veebilehel mesinikeliit.ee. Palume kandidaatide ja nende seisukohtadega kindlasti tutvuda, et saaks üldkoosolekul teha asjatundliku valiku.
   
  Kandidaadid palume esitada hiljemalt 28. märtsiks EMLi veebilehel www.mesinikeliit.ee vastavat vormi täites. Kandideerida võib iga aktiivne EML liige, esitades oma liikmestaažist ja -kogemusest lähtuva motivatsiooni- ja tegevuskava EMLi juhatuse liikme rollis. Kui EMLi liige esitatakse kandidaadiks teiste liikmete poolt, peab selleks olema kandidaadi eelnev nõusolek. Esitatud kandidaate tutvustatakse EMLi veebilehel nende esitamise järjekorras.
   
  Osalejatele valmistatakse Olustvere sööklas lõuna vastavalt eelregistreerunud toidu tellijate arvule. Nii üldkoosolekust osavõtjatel kui lõunasöögi soovijatel palume eelregistreeruda EMLi veebilehel ja tasuda lõunasöögi eest 28.märtsiks 11 eurot EMLi LHV panga kontole EE877700771001799694.
  EML üldkoosolekul peame järgima kõiki COVID-19 viiruse tõttu Eestis koosolekutele kehtestatud reeglite täitmist. Eelkõige tähendab see ruumides maski kandmist.
   
  Kes ei saa üldkoosolekul osaleda, saab anda (digi)allkirjastatud volituse enda esindamiseks ja hääletamiseks usaldusväärsele EMLi liikmele. Digiallkirjastatud volitused tuleb eelnevalt saata EMLi juhatuse e-posti aadressile info@mesinikeliit.ee.
  Kohtumiseni Olustveres üldkoosolekul!
  EMLi juhatus

  Comments are closed.