Mesinik-ettevõtjatele õppesõit

Toimumisaeg: 4.-5.september 2017
Külastatavad mesilad:
Ülo Lippa ehk „Metsamesinik“ Aegviidus, perekond Valtini (Artocarpus OÜ) Meemaja ja kodumesila Injus, perekond Taali mahemesindus Roelas, perekond Kaasiku mesindus Kuusalus.
 
Lisaks külastuskohtadele toimub bussis aktiivne diskussioon mesila majandamisest ning majutuskohas loeng-vestlusring mesiniku paberimajandusest ja seadusandluse vajalikkusest.

Sihtgrupp ehk kes on sõidule oodatud: Viljandimaa, Raplamaa, Harjumaa (k.a. Tallinn) mesinik-ettevõtjad. Osaleda saavad kõik mesinik-ettevõtjad (OÜ, FIE – sõltumata ettevõtlusvormist) antud piirkondadest. Organisatsiooniline kuuluvus ei ole oluline – kõik mesinik-ettevõtjad on oodatud.
 
Õppesõit toimub teadmussiirde ja teavituse (MAK 2014-2020 meelde 1 alameede 1.1.) rahastusega ja toetatakse ainult põllumajandustoodete tootmise või töötlemisega tegutsevat füüsilisest isikust ettevõtjat ja tema töötajat ning eraõigusliku juriidilise isiku osanikku, aktsionäri, liiget, juhtorgani liiget ja tema töötajat.
 
Osavõtt on osalejatele tasuta, kuid ainult eelregistreerimisega. Grupi suurus maximum 20 inimest.

 
Buss alustab ja lõpetab sõidu Viljandis. Vahepeatused teel: Raplas, Tallinna Bussijaamas, Jüri alevikus ja siis juba mesilatesse. Projekti rahastusega on kaetud ka toitlustus ning majutus (2-3 kohalised toad mugavas hotellis).
 
Registreerimiseks või lisaküsimuste esitamiseks kirjuta mesilaspere@gmail.com või helista EML tegevjuhi telefonile 5029006.
Registreerimine kestab kuni osaluseks kohti jätkub.

Comments are closed.